Kategori


Karma

Afet Koordinasyon Merkezi

Afet Koordinasyon Merkezi

İŞVEREN BAŞLANGIÇ BİTİŞ İNŞAAT ALANI YER DURUM Kointaş 2015 2017 10.500 m² Bursa Tamamlandı Galeri PROJE DETAYLARI       Bursa Büyükşehir Belediyesinin alan tahsisi ile İHH vakfının maddi olanakları ve toplanan bağışlarla inşa edilmiş olan yapı, Alaşar Köyü yolu üzerinde Bursa Büyükşehir Belediyesi Otobüs Terminali yakınındadır. Çevre yolu ve kent içi ulaşım ağı ile..
Antakya Mahveli

Antakya Mahveli

İŞVEREN BAŞLANGIÇ BİTİŞ İNŞAAT ALANI YER DURUM Hatay Belediyesi 2011 2014 18.500 m² Antakya / HATAY Tamamlandı Galeri PROJE DETAYLARI “Merdiven bahçe” tasarımı alt kotta Hatay kent merkezinin ana arteri olan Atatürk Caddesi’ne, üst kotta ise Karacaoğlan Caddesi’ne cephesi olan eğimli bir alanda gerçekleştirilmiştir. Alt ve üst kotlar arasında yaklaşık 12 metre kot farkı vardır...

ZORLU CENTER

İŞVEREN BAŞLANGIÇ BİTİŞ İNŞAAT ALANI YER DURUM Zorlu Holding 2007 2007 235.000 m² İstanbul Yarışma Projesi Mansiyon Galeri PROJE DETAYLARI Kent merkezinde yer alacak, yoğun ve büyük bir yapısal alan içeren ihtiyaç programının ekolojik değerlere duyarlı, masalsı bir yaşam çevresi olarak tasarlanması.

ISPARTA ÇARŞAMBA PAZARI

İŞVEREN BAŞLANGIÇ BİTİŞ İNŞAAT ALANI YER DURUM Isparta Belediyesi 1997 1997 130.000 m² Isparta Yarışma Projesi 1.ÖDÜL Galeri PROJE DETAYLARI Yakın çevredeki mevcut çarpık ve duyarsız yapılaşma ile tezat oluşturacak ve kentsel dış mekan yaşantısının yeşermesini olanaklı kılacak, yapılar ve ardışık dış mekanlardan oluşan bir “çevre modeli” nin alanının merkezi konumunun da fırsat kabul edilerek..

UFA MULTİKOMPLEKS

İŞVEREN BAŞLANGIÇ BİTİŞ İNŞAAT ALANI YER DURUM Orimeks 2003 2003 150.000 m2 Kazan / Tataristan Tasarım Projesi Galeri PROJE DETAYLARI Kentin merkezi kesiminde kentsel yaşantıya barındığı işlevler ve mekansal özellikleri ile katkı sunacak, yapılar ve dış mekanlardan oluşan bir sosyo-kültürel odak alan tasarımı.

SİMTAŞ KONUT & ALIŞVERİŞ

İŞVEREN BAŞLANGIÇ BİTİŞ İNŞAAT ALANI YER DURUM Simtaş 2007 2007 26.040 m2 Eskişehir Tasarım Projesi Galeri PROJE DETAYLARI Alanda bulunan kültür mirası tuğla fırınının yeniden işlevlendirilerek kentsel yaşam katıldığı, sosyo-kültürel bir odak olarak kentsel yaşam oluşturulan dış ve iç mekanları yoluyla katkı sağlayacak, alışveriş, rekreasyon ve barınmaya yönelik ekolojik bir çevrenin tasarlanması.

CONSTRALL SERGİ & SATIŞ MERKEZİ

İŞVEREN BAŞLANGIÇ BİTİŞ İNŞAAT ALANI YER DURUM 2010 2010 Katar Tasarım Projesi Galeri PROJE DETAYLARI Yapı malzemeleri ve teknolojilerine yönelik olarak, farklı bölge ve yörelerde inşa edilmek üzere tasarlanmış modüller bir sergi ve tanıtım yapısı modeli.
KOİNTAŞ MULTİKOMPLEKS

KOİNTAŞ MULTİKOMPLEKS

İŞVEREN BAŞLANGIÇ BİTİŞ İNŞAAT ALANI YER DURUM Kointaş 2006 2006 . m2 İstanbul Tasarım Projesi Galeri PROJE DETAYLARI Elverişsiz çevre şartları ve yoğun ihtiyaç programına karşın ekolojik nitelikler içeren konut ve alışveriş işlevlerine yönelik “masalsı” bir yaşam çevresinin elde edilmesi.