Kategori


Endüstri

ALTINAY ROBOTİK

ALTINAY ROBOTİK

İŞVEREN BAŞLANGIÇ BİTİŞ İNŞAAT ALANI YER DURUM Altınay Robotik 2004 2005 7.000 m2 TSB / İSTANBUL Tamamlandı Galeri PROJE DETAYLARI Yüksek teknolojik özellikler içeren bir üretim yapısının “doğal değerler” ile bütünleşecek biçimde tasarımı, üretim ve çalışma bölümlerini bağlıyan orta holün “iç bahçe” kimliğinde, üretim bölümünün üstünün ise “çatı bahçesi” niteliğinde tasarlanması.  
KALE HAVACILIK

KALE HAVACILIK

İŞVEREN BAŞLANGIÇ BİTİŞ İNŞAAT ALANI YER DURUM Kale Grubu 2006 2007 19.000 m2 TSB / İSTANBUL Tamamlandı Galeri PROJE DETAYLARI Büyük yapısal alana yayılan bir sanayi tesisinin insani hedefler doğrultusunda tasarlanması, yönetim ve üretim alanlarında iç bahçeler oluşturulması yoluyla ziyaretçiler ve çalışan personelin “doğal değerler” ile buluşturulması.  

KALE – PRATT & WHITNEY

Künye İŞVEREN BAŞLANGIÇ BİTİŞ İNŞAAT ALANI YER DURUM Kale Grubu 2013 2014 14.000 m² İzmir Tamamlandı Galeri PROJE DETAYLARI Bir sanayi yapısının işlevsel kısıt ve koşullarının elverdiği ölçüde tasarımın bir doğal değer olan mevcut koru ile bütünleşecek ve diyaloğa girecek biçimde kurgulanması. Ana giriş holündeki küçük “iç bahçe” / yönetim ve üretim bölümleri arasında oluşturulan..
KALE NETHERLANDS

KALE NETHERLANDS

Künye İŞVEREN BAŞLANGIÇ BİTİŞ İNŞAAT ALANI YER DURUM Kale Grubu 2006 2006 8.000 m² Hollanda Tasarım Projesi Galeri PROJE DETAYLARI Yönetim ve sergilemeye yönelik bir tanıtım yapısının mekansal anlamda Kale Grubu’nun daha önceki yapılarında elde edilen kurum kimliği özelliklerinin devam olarak tasarlanması.